Design Thinking & Digital Revolution Workshop

Dünyaca ünlü tasarımcılar, sanatçılar, yazılımcılar ve teknoloji uzmanlarını buluşturan, dünyanın en büyük teknoloji sergisi "Digital Revolution" kapsamında ArtBizTech ve Zorlu Holding tarafından düzenlenen "Tasarım Odaklı Düşünme" etkinliğinde, 12 Mayıs'ta buluşuyoruz!

12 Mayıs Perşembe saat 19:00 - 21:30 saatleri arasında düzenlenecek "Tasarım Odaklı Düşünme & Dijital Devrim" etkinliğinde dünyanın en yenilikçi iş, ürün, teknoloji ve mekanlarının sanattan ilham alan tasarım odaklı düşünme metodolojisi ile nasıl geliştirildiği sunumlar, interaktif uygulamalar ve atölye çalışması ile aktarılacak.

Etkinlik Programı

19:00 - 19:30  Design Thinking Sunumu – (Emrah Yayıcı - Amazon Best-seller Author & ArtBizTech Istanbul President & UXServices Managing Partner)

  • Sanattan esinlenen “tasarım odaklı düşünce” ile yenilikçi iş & teknoloji çözümleri nasıl geliştirilebilir?
  • Dünyanın en yenilikçi firmaları “sanattan” nasıl faydalanıyor?
  • Yaratıcılık ve farklı düşünme gibi yetkinlikler sanat yoluyla nasıl geliştirilebilir?

19:30 - 20:00 Dünyanın en kapsamlı teknoloji sergisi Digital Revolution'ı ücretsiz gezin!

  • Bugüne kadar düzenlenmiş en kapsamlı teknoloji sergisi Digital Revolution Londra, Stockholm ve Atina’dan sonra İstanbul'da. Etkinlik katılımcıları bu sergiyi kuratör eşliğinde ücretsiz gezecek.

20:00 - 20:15  Networking

20:15 - 21:30  Design Thinking Atölye Çalışması (Kendi dijital ürününüzü tasarlayın ve yapın!)

  • Bora Sıpal, Ebru Yücesan ve Özgün Toptaş moderatörlüğünde, dünyanın en yenilikçi şirketlerince uygulanan “tasarım odaklı düşünme metodolojisi” ve sanatsal bakış açıları kullanılarak grup çalışması şeklinde dijital ürünler tasarlayın ve örnek bir uygulama yapın.
Etkinliğe kayıt olmak için: https://artbiztech.typeform.com/to/rk4ti7

Sponsorlar